Komplexné IT služby
pre firmy na mieru

Ponúkame Vám IT služby v oblasti komplexnej správy a administrácie počítačov a serverov, sietí, ponúkame zabezpečenie informačných systémov a zálohovacie riešenia pre Vaše firemné dáta.

Zabezpečíme Vám bezproblémovú funkcionalitu a chod Vašej firemnej počítačovej techniky.

Vytvoríme Vám, alebo upravíme Vašu Web stránku, navrhneme a zabezpečíme riešenia v oblasti IT marketingu tak, aby ste prilákali nových zákazníkov. Spracujeme SEO optimalizáciu, aby ste boli v prirodzených / platených výsledkoch v google vyhľadávači na popredných pozíciach a o správnu reprezentáciu sa postaráme aj na sociálnych sieťach spolu s efektívnym zacielením platenej reklamy.

Garantujeme výsledky a spokojnosť s našou prácou.

Kontaktuje nás
IT služby vo všeobecnosti

Správa počítačov, správa sietí, zálohové riešenia, zabezpečenie dát, zabezpečenie ochrany údajov pred zneužitím neoprávnenými osobami, softvérové riešenia na mieru, záchrana dát, obnova vymazaných dát, predaj a servis hardware, software, tvorba a aktualizácia firemných web stránok, internetový marketing, správa sociálnych sietí, optimalizácia pre vyhľadávače s preukázatelnými výsledkami, projektový management a iné ...

Naše služby poskytujeme nielen pre firemných, ale aj pre domácich zákazníkov. Potrebujete nastaviť, alebo zabezpečiť domácu wifi sieť? Máte nejaký problém s Vašim notebook, alebo počítačom? Máte spomalený, alebo zavírený počítač? Kontaktuje nás a považujte problém za vyriešený.