Internetový
marketing

Posuňte svoj biznis o krok vpred. Presaďte sa na internete. Garancia výsledkov.

Poskytneme Vám cestu, ako sa prezentovať na internete a zviditeľniť Vašu firmu. Ponúkame Vám komplexnú službu od správnej prezentácie Vašich produktov a služieb v online svete, až po optimalizáciu vašich web stránok tak, aby Vás našlo viac potencionálnych zákazníkov. Chcete aby Vás zákazníci našli na internete pod najvyhľadávanejšími výrazmi?

Kontaktuje nás
Zvýšime Vaše pozície v prirodzenom / organickom vyhľadávaní v Google. Vieme ako nato!
Poskytujeme profesionálnu správu sociálnych sietí a maximálnu efektivitu pri nastavení Facebook reklám
Navrhneme a zrealizujeme kompletný marketingový plán na mieru
internetovy marketing, seo optimalizácia
Zvýšte Vaše pozície v prirodzenom / organickom vyhľadávaní v Google. Vieme ako nato!

Chcete byť v prirodzenom vyhľadávaní na internete pred konkurenciou. Poskytujeme SEO optimalizačné služby na profesionálnej úrovni. Poskytneme Vám IT marketingové služby spolu s optimalizáciou Vašich stránok tak, aby Vás reálne zákazníci našli.

Popredné pozície v prirodzenom vyhľadávaní čakajú len na Vás. Garancia preukázateľných výsledkov.

Poskytujeme profesionálnu správu sociálnych sietí pre niekoľko desaťtisícové Funpages

Dlhodobo poskytujeme profesionálne spravovanie sociálnych sietí. Naše služby využívajú poprední hudobníci, promotéri, marketingové agentúry, hudobné podniky a kluby, nákupné centrá a spoločnosti s rôznorodým zameraním podnikania.

Facebook sa stále mení, upravuje, zplepšuje a tak isto aj jeho špecifiká, pravidlá a možnosti funkcionality. Denno denne pracujeme s Funpages našich zákazníkov, ktorých počet začína od tých najmenších až po niekoľko 10-tisícové! Vieme čo robíme, vieme ako to robíme a prečo to má maximálnu efektivitu.Vytvárame, zabezpečujeme, spravujeme a nastavujeme reklamné kampane na facebooku tak, aby mali čo najväčší efekt a reálne sa dostali k Vašim potencionálnym zákazníkom.

Správne nastavenie marketingových kampaní a exaktné zacielenie facebook reklám nieje len o "kliknutí" na tlačítko "propagovať príspevok" - Má svoje špecifiká, pravidlá, variácie zacielenia, spustenia reklamy, správneho nastavenia, obmedzenia pri zobrazovaní na úkor Vašich vynaložených prostriedkov. Chcete Vaše fin. prostriedky vynaložiť s maximalizáciou efektu a minimalizáciou nákladov? Obráťte sa na nás, naše referencie v tejto oblasti a dlhodobá spolupráca su dôkazom kvality našich služieb.1. miesto v platenej inzercii Google adwords? Áno, je to možné

Nastavíme Vám reklamnú kampaň v google adwords tak, aby ste oslovili čo najviac klietov. Využite správne platenú inzerciu, ktorú ponúka google tak, aby ste dosiahli čo najväčší efekt.

Ponúkame Vám komplexnú službu, nastavíme Vám reklamné kampane a vysvetlíme problematiku. Zhodnoťte vynaložené finančné prostriedky efektívne a buďte na 1. mieste.Ponuka súvisiaca s internetovým marketingom, seo optimalizáciou a profesionálnou správou Facebook stránok.

  • - zabezpečenie marketingovej reprezentácie v online svete naozaj na úrovni
  • - vypracovanie marketingového projektu
  • - SEO optimalizácia na mieru
  • - zvýšenie Vašich pozícií v Google vyhľadávaní
  • - ako na funkcionalitu platenej inzercie
  • - profesionálna správa sociálnych sietí
  • - nastavenie facebook reklám v maximálnej efektivite
  • - vytváranie a správa marketingoých facebook kampaní